O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Czy warto kupić nosidełko dla noworodka?

Współcześni rodzice lubią rozwiązania praktyczne i wygodne jednocześnie, dzięki którym wychowywanie dzieci i codzienność całej rodziny staną się łatwiejsze. Stawiają na przedmioty, które podnoszą komfort życia. Z myślą o ich potrzebach producenci proponują coraz ciekawsze rozwiązania, które są wynikiem obserwacji prowadzonych przez kilka czy nawet kilkadziesiąt lat. Jednym z takich produktów jest nosidełko dla noworodka marki BeSafe, która od lat podbija serca użytkowników, dostarczając jedne z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych. Czy warto postawić na nosidełko Izi Transfer, które pozwala na przenoszenie śpiącego dziecka między autem a domem?

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że pojawienie się na świecie noworodka zmienia niemal wszystko. Od tej chwili hierarchia wartości jest zupełnie inna, a plan dnia w niczym już nie przypomina naszych starych przyzwyczajeń. Pierwsze miesiące stają się wyzwaniem – to czas na adaptację w nowej rzeczywistości. Z pewnością dobrym pomysłem jest sięganie po artykuły, które go ułatwią. Ciekawym rozwiązaniem jest m.in. nowe nosidło dla niemowlaka, które umożliwia przenoszenie go między samochodem a wózkiem czy domem bez konieczności wybudzenia go ze snu. Dzięki temu nie dochodzi do płaczu i krzyku, których każdy rodzic woli unikać. Ostatecznie więc przekłada się to na spokój dziecka i zadowolenie dorosłych.

Jakie zalety ma nosidło Izi Transfer?

Nosidło dla dziecka 0-6 miesięcy to wyjątkowe wsparcie w pierwszym okresie życia niemowlęcia. Służą przede wszystkim temu, by przenoszenie śpiącego maluszka było łatwe i nie wymagało wybudzenia go ze snu. Pamiętaj, że w pierwszych miesiącach zajmuje on większą część doby i to zupełnie normalne, że zdarza się w czasie spaceru czy jazdy samochodem. Warto więc podkreślić, że nosidełko do noszenia dziecka Izi Transfer jest przeznaczone dla noworodka od 1. dnia życia i może być wykorzystywane przez następnych 6 miesięcy, bowiem maksymalne dozwolone obciążenie to aż 9 kg. To jedyny obecnie dostępny na rynku produkt, który zapewnia potrzebną na tym etapie naturalną krzywiznę ciała dziecka.

Zaproponowane przez markę BeSafe nosidełko dla noworodka Izi Transfer zapewnia wygodę podczas codziennych czynności. Dzięki niemu rodzice mogą w bezpieczny i sprawny sposób przenosić maleństwo z samochodu w dowolne miejsce – do łóżeczka, na matę czy do wózka. Daje możliwość wykorzystywania zarówno w aucie, jak i poza nim. Jest realnym wsparciem w pierwszych miesiącach, bo wyspane dziecko jest spokojne, a rodzice nie muszą zmagać się z jego płaczem.

Omawiając nosidło Izi Transfer, należy podkreślić, że zostało wykonane z oddychających i lekkich materiałów. Producent postawił na pochłaniający wilgoć TENCEL oraz siatkę, bawełnę i len. W ten sposób sprawił, że oferowany przez niego produkt jest przewiewny i mocny jednocześnie. Dzięki temu z powodzeniem może być wykorzystywane o każdej porze roku. Rodzice chwalą je również z powodu komfortowego uchwytu. Nosidełko dla noworodka jest niezwykle wygodne.

Każdy rodzic powinien wiedzieć, że nowe nosidełko dla dziecka 0-6 miesięcy zostało zaprojektowane pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów dziecięcych. Dzięki ich wiedzy uzyskany finalnie produkt jako jedyny dostępny obecnie na rynku dostosowuje się do naturalnej krzywizny ciała takiego maluszka. W projekcie uwzględniono również dodatkowe wsparcie dla główki, która w tym okresie jest najdelikatniejszą częścią całego ciała. To zapewnienie bezpieczeństwa i wygody jednocześnie. Dziecko czuje się bowiem otulone i bezpieczne, więc nie wybudza się z przyjemnego snu.

Dla rodziców istotne jest także to, że nosidło do fotelika Izi Transfer przeszło dokładne testy potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania i wysoką jakość wykonania. Otrzymało również dobrą ocenę bezpieczeństwa od Instytutu TÜV. To dla nas pewność, że jest nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także zapewnia niezbędną jakość, która pozwala na spokojne korzystanie z niego podczas opieki nad malutkim dzieckiem. Wygodę jego użytkowania podnosi natomiast fakt, że nie koliduje z uprzężą wewnętrzną fotelika samochodowego, a więc nie przeszkadza w zapięciu pasów przed podróżą.

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *