E-Metro

blog ogólnotematyczny

Pozostałe

Gdzie wyjechać na sylwestra? Wybór najciekawszych propozycji

Bardzo często noc sylwestrowa to wieczór, na który czeka się z wytęsknieniem. Z jednej strony to ostatnia noc roku, ale z drugiej to również szansa na wyśmienitą zabawę w dobrym towarzystwie. To okazja, żeby wyjechać w konkretne miejsce i świętować poza swoim miejscem zamieszkania razem z paczką przyjaciół.

Taka podróż nie musi być od razu za granicę. Przecież nasza Polska obfituje w szereg znakomitych miejsc, które można odwiedzić w noc sylwestrową. Spędź tę noc niekonwencjonalnie i przywitaj Nowy Rok gdzieś w Polsce. Gdzie? Już podpowiadamy.

Sylwester na stoku

Fani białego szaleństwa mogą połączyć w tym roku przyjemne z pożytecznym. Taka wyprawa daje idealną szansą na relaks, ponieważ po aktywnym szusowaniu i całodziennym zmęczeniu można zdecydować się na regenerację w nowoczesnych termach.

Wybierz się w tym celu do Zakopanego, by uprawiać sport na stokach cały dzień, a potem świętować zakończenie roku w miejscowości wprost stworzonej do tego typu celebracji. Właśnie co roku w Zakopanem odbywają się fenomenalne wydarzenia, które godnie żegnają odchodzący rok. Wybierz się do klasycznej góralskiej gospody, spróbuj lokalnego jadła, delektuj się doskonałym powietrzem i koniecznie weź udział w kuligu.

Wyprawa do stolicy

Warszawa słynie z wielu sylwestrowych atrakcji i oprócz imprezy organizowanej corocznie przez stołeczny ratusz, do wyboru jest bardzo wiele propozycji. Jeśli tylko masz ochotę na zabawę i tańce w doskonałem atmosferze a przy okazji na krótkie zwiedzanie syreniego grodu, to krótki wypad wydaje się wprost idealnym pomysłem.

 Przebogata oferta klubów, hoteli i restauracji, w których można spędzić ostatnią noc w roku potrafi czasem przyprawić o ból głowy. Pomysłów na klimat sylwestrowy jest doprawdy bez liku i tylko od Ciebie zależy, które miejsce trafi konkretnie w Twój gust i oczaruje pomysłem. Jeśli jednak marzysz o kulturalnym sylwestrze, to wybierz się na maraton filmowy, koncert rewiowy, czy też spektakl. Warto bowiem czasem pójść  pod prąd i spróbować czegoś zupełnie nowego.

Nadmorska zabawa sylwestrowa

Czemu nie pojechać nad Bałtyk? Jest to oczywiście wariant mniej popularny niż polskie góry, ale nie brakuje obecnie ciekawych ofert związanych z sylwestrem nad morzem. Większość kurortów, ośrodków wczasowych, hoteli i gościńców organizuje zabawy sylwestrowe, połączone przeważnie z dłuższym pobytem. Wiele ofert znajdziesz na pewno w Mielnie, Kołobrzegu, Łebie, Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Taki pobyt połączysz wtedy ze zwiedzaniem.

Jeśli wybierasz się z rodziną, zdecyduj się miejsca, które mają basen, spa i inne udogodnienia. Przecież po całym roku fajnie się zrelaksować w miłej atmosferze, a dzieci będą miały doskonałą szansę się wyszaleć. Nadmorski sylwester to nie tylko zabawa i przyjemności, ale także coś dla zdrowia, bo spacery wzdłuż plaży wpłyną na Ciebie dobroczynnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *