O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

Hurtownia fryzjerska – co możesz tam kupić?

Profesjonalne salony fryzjerskie nie zaopatrują się w sprzęt i kosmetyki w drogeriach. Nie miałoby to najmniejszego sensu. Korzystają więc z oferty hurtowni fryzjerskiej, co jest bez dwóch zdań opcją lepszą finansowo. Z tego tekstu dowiesz się, jakie artykuły fryzjerskie czekają na Ciebie w hurtowni.

sprzęt fryjzerski - hurtownia fryzjerska

1. Hurtownia fryzjerska – profesjonalne narzędzia do salonów

2. Kosmetyki do włosów tylko z hurtowni!

3. Meble fryzjerskie – to również znajdziesz w hurtowni

Hurtownia fryzjerska jest pełna akcesoriów, kosmetyków, narzędzi i oczywiście mebli. Znajdziesz tam ogromny wybór różnego rodzaju produktów. Sprawdź, czego dokładnie możesz się spodziewać!

Hurtownia fryzjerska – profesjonalne narzędzia do salonów

Czymże byłby fryzjer bez odpowiednich nożyczek, czy maszynki do strzyżenia. Takich elementów nie brakuje w sklepie fryzjerskim. Nożyczki fryzjerskie i maszynka to nie wszystko. Z urządzeń warto wspomnieć również lokówki, prostownice, suszarki do włosów, a do tego wszystkiego czekają na Ciebie infrazony, suszarki hełmowe i nawilżacze. Nie obyło się bez dodatkowych elementów i akcesoriów do tego typu narzędzi! Oczywiście czeka na Ciebie spora konkurencja producentów i cen!

Kosmetyki do włosów tylko z hurtowni

profesjonalne kosmetyki do włosów

Sprzęt fryzjerski, którego w salonach nie może zabraknąć to nie tylko narzędzia, o których było wyżej. To także profesjonalne kosmetyki do włosów. Tutaj warto wymienić szampony, odżywki i maski. Oczywiście czeka na Ciebie ogromny wybór farb do włosów, dzięki czemu zawsze będziesz miał w salonie barwę, którą oczekuje Twój klient lub klientka. W ofercie hurtowni fryzjerskiej nie może także zabraknąć kosmetyków do stylizacji, takich jak gumy, żele, pianki, czy lakiery do włosów. Mimo wszystko to wciąż część z szerokiej gamy produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów w hurtowni.

Meble fryzjerskie – to również znajdziesz w hurtowni

Hurtownia fryzjerska to jednak nie tylko sprzęt i kosmetyki. W swojej ofercie często posiada także meble fryzjerskie, których nie może zabraknąć w żadnym salonie. Klient musi przecież na czymś siedzieć. Oferta foteli często jest bardzo szeroka od prostych i nie drogich, po rozwiązania naprawdę wygodne, przy tym mocno regulowane zarówno dla komfortu klienta, jak i fryzjera, któremu łatwiej pracować. Należy tutaj także wymienić konsolety fryzjerskie i myjki, a do tego wszystkiego dodać brodziki, stojaki, stoliki, czy krzesła. Jak sam widzisz, jest z czego wybierać – pamiętaj jednak, aby stawiać na profesjonalistów, którzy sprowadzają produkty od cenionych producentów!

Redakcja e-metro