O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Leżaczek-bujaczek dla dziecka – największe zalety

W czasach, gdy sklepy z artykułami dla niemowląt są po brzegi wypełnione naprawdę zróżnicowanym towarem, przygotowanie wyprawki stało się sporym wyzwaniem. Wiedząc, że bywa trudno, przychodzimy z podpowiedzią. Przedstawiamy produkt, który doskonale sprawdza się w pierwszym roku życia dziecka – leżaczek-bujaczek z wibracjami i licznymi funkcjami, które doceniają młodzi rodzice. Poznaj jego największe zalety i przekonaj się, że warto się na niego zdecydować.

leżaczek dla niemowlaka

Nowoczesny leżaczek-bujaczek z wibracjami to tylko jedna z możliwości dostępnych dzisiaj w sklepach. Warto zdawać sobie sprawę, że niezależnie od rodzaju, leżaczki są przede wszystkim bezpiecznym i wygodnym miejscem, do którego możesz odłożyć maluszka, by dokończyć domowe obowiązki bez tracenia go z oczu. Jakie jeszcze płyną korzyści z jego posiadania? Przedstawiamy najważniejsze zalety i podpowiadamy, jak wybrać najlepszy model dla swojej rodziny.

Leżaczek-bujaczek dla dziecka – zalety

Tak jak już wspomnieliśmy – leżaczek dla niemowlaka to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń. Rodzice mogą odłożyć dziecko, by w tym czasie dokończyć domowe obowiązki (gotowanie obiadu, odkurzanie, mycie naczyń etc.), nie tracąc maluszka z oczu. Nie da się ukryć, że to naprawdę bardzo wygodne. Każdy z nas, stając się rodzicem, ma bardzo dużo różnych obowiązków i musi nauczyć się pełnić wiele ról jednocześnie. Leżaczki sprawdzają się przede wszystkim w tych domach, gdzie pomoc w postaci opiekunki czy babci jest naprawdę rzadkością, więc ze wszystkim musicie poradzić sobie sami.

leżaczek dla niemowlaka

Warto podkreślić, że kupując bujaczek dla dziecka, zyskujecie również szansę na krótki odpoczynek. Nie ma co ukrywać – każdy rodzic jest czasem bardzo zmęczony i marzy o dosłownie kilkunastu minutach przerwy od ciągłego noszenia niemowlęcia na rękach. Pamiętaj, że masz do tego prawo. Jeśli dziecko jest najedzone i ma suchą pieluszkę, możesz dać sobie chwilę na spokojne wypicie kawy. Jeśli zdecydujesz się na np. leżaczek-bujaczek Tiny Love, delikatne wibracje mogą sprawić, że maluszek zaśnie.

Leżaczek-bujaczek z wibracjami

Kupując leżaczek-bujaczek z wibracjami, zawsze zwracaj uwagę na zabezpieczenia. Wybrany model musi mieć pasy bezpieczeństwa, a dla komfortu maluszka szelki powinny posiadać miękkie nakładki. To dla ciebie pewność, że dziecko nie wypadnie z niego, nawet jeśli jest bardzo aktywne. Jeśli szukasz naprawdę bezpiecznych rozwiązań, rozważ także leżaczek Tiny Love z budką – podnoszone boki to ochrona i otulenie, które sprawi, że niemowlę będzie czuło się bezpiecznie.

Dlaczego jeszcze warto kupić leżaczek dla niemowlaka? To rozwiązanie, które sprawdza się na długie miesiące, a z biegiem czasu zmienia swoją podstawową funkcjonalność. Na początku rzeczywiście służy do leżenia na płasko, w późniejszym okresie jednak dziecko może w nim wygodnie siedzieć. Okazuje się, że po pół roku skutecznie zastępuje krzesełko do karmienia. Oznacza to, że nie potrzebujecie już kilku osobnych sprzętów, tym samym oszczędzacie zarówno pieniądze na zakup kolejnych gadżetów, jak i cenne miejsce w mieszkaniu.

Jak wybrać najlepszy leżaczek dla dziecka?

bujaczek dla dziecka
bujaczek dla dziecka

Co jest najważniejsze, gdy kupujesz leżaczek-bujaczek dla dziecka? Przede wszystkim zwracaj uwagę wyłącznie na te modele, które posiadają wcześniej wspomniane pasy bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest także funkcjonalność, dlatego wybieraj raczej te rozwiązania, które łatwo jest utrzymać w czystości. Dla rodziców istotny jest również sposób składania oraz rozmiar, ponieważ niejednokrotnie chcą używać go w podróży czy podczas wizyty u bliskich. Wtedy ważne jest, by był w miarę mobilny i mieścił się bez trudu w bagażniku. Warto wiedzieć, że niektóre są tak małe, że można przewozić je w koszu na zakupy pod siedziskiem wózka!

Pamiętaj także, że nie bez znaczenia są dodatkowe funkcje. Na szczególną uwagę zasługuje leżaczek-bujaczek z wibracjami – wpływają kojąco na dziecko i nierzadko nie tylko uspokajają je, ale także pozwalają zasnąć. Ciekawymi rozwiązaniami są również leżaczki z budkami, które wyraźnie przypominają gondolę lub te wyposażone w pałąki z zabawkami. Szeroki wybór produktów dostępnych w sklepach sprawia, że naprawdę każda rodzina znajdzie model odpowiadający ich potrzebom i preferencjom.

e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *