O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Sprzątanie zyska całkiem nowy wymiar. Postaw na odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Odkurzanie można zaliczyć do całkiem miłych domowych obowiązków? Nie wierzysz?! Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy jest lekki i o wiele wygodniejszy w porównaniu do tradycyjnego sprzętu, a używanie go jest naprawdę przyjemne. Przykładem jest np. odkurzacz ręczny Samsung Jet.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe. Jak sprzęt warto mieć w domu?

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, by czyszczenie trudno dostępnych powierzchni nie było już udręką? Coraz popularniejsze są różnego rodzaju urządzenia czyszcząco – sprzątające, które z powodzeniem wypierają już z rynku tradycyjne i niezbyt wygodne odkurzacze. Jednymi z takich sprzętów są ręczne odkurzacze bezprzewodowe, np. marki Samsung.

Konsumenci uważają, żenajlepszy odkurzacz bezprzewodowy powinien być niewielkich rozmiarów, w dodatku musi być lekki, poręczny i dający się z łatwością przenosić. Te cechy posiada właśnie odkurzacz bezprzewodowy pionowy Samsung Jet, który dzięki różnym końcówkom dociera w wiele trudno dostępnych miejsc. Jak dokładnie działa taki odkurzacz? I jak długo może odkurzać?

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy marki Samsung działa dzięki mocnej, litowo-jonowej baterii, również, dzięki której pozwala na odkurzanie bez przerwy, nawet przez godzinę. Ten bezprzewodowy sprzęt umożliwia też dostęp do wielu trudno dostępnych miejsc, jest znacznie łatwiejszy do przechowywania niż tradycyjny odkurzacz, a co najważniejsze, jest pionowy, więc odkurzanie przy pomocy tego sprzętu jest komfortowe dla naszego kręgosłupa.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy daje szereg możliwość czyszczących?

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Samsung dają możliwość sprzątnięcia podłogi, tapicerki w samochodzie, a także dokładnego wyczyszczenia mebli, które są np. wysoko zawieszone. A to wszystko dzięki odłączanej rączce i różnym końcówkom dołączanym z zależności od potrzeby do odkurzacza. Budowa odkurzacza jest tak skonstruowana, że umożliwia obrót sprzętu o 180 stopni, co daje jego użytkownikowi możliwość łatwego manewrowania i omijania napotkanych przeszkód. W dodatku najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet jest bardzo mobilny, a co za tym idzie perfekcyjnie sprawdzi się również w małych, dość ciasnych mieszkaniach.

Modele bezprzewodowych odkurzaczy Samsung Jet

Wciąż nie wiesz, na jaki odkurzacz bezprzewodowy się zdecydować? Samsung Jet oferuje kilka modeli z tej serii. To: Jet 90 premium, Jet 70 easy, Jet 90 complete, Jet 90 multi oraz Jet 75 complete. Wszystkie sprzęty z tej serii zapewniają automatyczne opróżnianie, dzięki technologii Air Pulse, która wykorzystuje różnicę ciśnień do skutecznego usunięcia zanieczyszczeń z pojemnika. W jaki sposób? Trafiają one do worka na zanieczyszczenia umieszczonego w stacji czyszczącej Clean Station. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy pozwala zachować też higieniczną czystość, ponieważ worek na zanieczyszczenia w Clean Station jest wyposażony w hermetyczną konstrukcję, dzięki czemu podczas procesu uwalniane jest aż 400 razy mniej kurzu w porównaniu ze standardowym pojemnikiem z tradycyjnego odkurzacza.

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *