Co w swojej ofercie ma Warsaw Concept Store, czyli o marce Aggi

Dobranie odpowiednich ubrań do okazji nie jest prostym zadaniem. Wymaga to odpowiedniego wpasowania się w istniejące trendy. Są one na tyle zmienne, że czasem ciężko jest nadążyć. W szczególności, gdy chce się wypaść jak najlepiej. Osoby, które cenią sobie dobrą jakość ubrań, klasę oraz szyk z pewnością nie mają łatwego zdania. Jeśli kochacie ciekawe i nietuzinkowe wzory, kolory oraz wyróżnianie się ciekawymi kreacjami już z oddala widać, że marka Aggi sprosta temu zdaniu. Pokochały ją nie tylko Polski.

Wszystko o marce Aggi

Aggi to polska marka. Zajmuje się głównie modą biznesową i ekskluzywną. Jej twórczynią jest Agatata Halewska. Skierowane do kobiet posiadających staranność i najlepsze wykonanie.

Styl, który przeważa w ubraniach tej firmy to eklektyzm lat 70 i 80. W subtelny i nieoczywisty sposób łączy dzisiejsze trendy. Projekty tworzone przez tę markę, wyróżniają się z tłumu. Marka ta znalazła sobie w szczególności u celebrytek, które z wielką chęcią często zakładają ubrania z tych kolekcji. Ostanio jedną z sukienek produkcji aggi założyła Joanna Krupa na czerwonym dywanie. Katarzyna Cihopek, Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Katarzyna Glinka, Joanna Opozda, Anna Wendzikowska czy Agnieszka Hyży to kolejne gwiazdy kochające ubrania tej polskiej marki. Jak widać, liczba celebrytek robi wrażenie. Jeśli chcesz poczuć się samemu jak gwiazda wielkiego formatu, warto zastanowić się nad wyrobem ubrań od Halewskiej. Ubrania te kochają nie tylko Polki. Coraz częściej można spotkać te ubrania w innych krajach. W Skandynawii, która słynie z dobrego gustu do rzeczy, marka aggi robi furorę.

Warto docenić również fakt, że jest to firma podchodząca rzetelnie do sprawy bycia ekologicznym. Marka nie używa prawdziwych skór oraz futer. Ubrania są trwałe i nie popierają rosnącej ciągle tendencji do fast fashion. Zdecydowanie utożsamiają się oni z dewizją slow fashion. Produkcja ubrań odbywa się w jednym miejsc.

Dbanie o środowiska, tak popularne w tych czasach jest ważną częścią całej firmy. Jeśli chcesz poznać więcej ubrań tej firmy oraz zakupić, któryś z produktów wejdź na stronę Warsaw Concept Store.

Co może być minusem dla niektórych, ceny tych ubrań są zdecydowanie wyższe niż te, które oferują sieci handlowe. Jednak jakość ich zdecydowanie nie do porównania.

Przekonają do siebie każdą osobę, która chce dbać o pokazanie się w jak najlepszych ubraniach, które spełniają swoje trendy.

W Warsaw Conept Store znajdują się różne ubrania z tej marki. Choć gwiazdy pokochały sukienki aggi, to marka ta ma do zaoferowania znacznie więcej. Można zakupić tam kamizelki, koszule, bluzki, marynarki, żakiety, płaszcze, kurtki, spódnice, spodnie czy sukienki.

Co to jest Warsaw Conept Store

Warsaw Concept Store to wyjątkowe miejsce zrzeszające w swoich kolekcjach najciekawsze polskie marki. To nie tylko te najbardziej popularne, ale również ciekawe wschodzące i zaczynające swoją przygodę na ten temat. W sklepie można zakupić nie tylko ubrania, ale także biżuterię i dodatki. Każda nowa kolekcja pojawiająca się w przestrzeni to wybranie wyjątkowych ubrań i przedstawienie je dla klientów w jednym miejscu. Stacjonarne sklepy znajdują się w Warszawie w Elektrowni Powiśle oraz Galerii Mokotów. Jednak sklep i asortyment online nie odbiega w żadnym stopniu od liczby asortymentu. Dla osób pochodzących z innych części kraju przewidziano sklep online. Warsaw Conept Store działa już od 5 lat na polskim rynku. Warto również zarejestrować się na newsletter, gdzie istnieje możliwość otrzymania 10% rabatu na zakup. Zakupy od 300 zł posiadają za to darmową wysyłkę.

Redakcja e-metro