Czym jest Wahoo Kickr Core?

Najnowszym produktem firmy Wahoo jest trenażer służący do pomiaru mocy. Wahoo Kickr Core dzięki odpowiedniej masie koła zamachowego idealnie imituje jazdę na rowerze w normalnych warunkach. Trenażer jest niezwykle cichy i dokładny. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii opartej o koło zamachowe oraz zaawansowane algorytmy trenażera Wahoo Tickr dostarcza niesamowitych doznań podczas treningu. Dodatkowo posiada możliwość synchronizacji z aplikacjami treningowymi, które pozwalają na bardzo dokładne mierzenie i analizowanie dystansu, szybkości i mocy treningu. Informacje te są zapisywane i możesz je analizować, aby poprawić jakość i intensywność wykonywanych ćwiczeń.

Poczuj się w domu tak, jakbyś był na zewnątrz dzięki odpowiedniej stymulacji

Urządzenie do ćwiczeń tego rodzaju jest kompatybilne, a tym samym można je połączyć z Kickr Climb i przenieść swoje treningu na wyższy poziom. Dzięki takiej kombinacji wprowadzasz do codziennych ćwiczeń stymulację prawdziwych podjazdów i zjazdów. Chcąc stworzyć w swoim domu odpowiednie środowisko treningowe możesz również połączyć się z takimi licznikami rowerowymi jak Wahoo ELEMNT i ELEMNT BOLT oraz z innymi najpopularniejszymi aplikacjami stworzonymi do stymulacji treningów. Firma Wahoo wyróżnia się ogromną jakością, tak więc Wahoo Kickr Core został zbudowany z najwyższą dbałością o każdy szczegół tak, aby spełnić wymagania rowerzystów na całym świecie. Dzięki wytrzymałości i starannemu wykonaniu można się nim cieszyć przez długi okres czasu wykonując sesje treningowe jedną po drugiej.

Jakie są najważniejsze cechy trenażera Wahoo Kickr Core?

  • Głównym powodem, dla którego używamy jest trenażera Wahoo Kick Core jest realistyczne odwzorowanie jazdy, przy użyciu technologii Kickr Climb.
  • Posiada funkcje, dzięki którym mamy możliwość mierzyć i kontrolować prędkość, dystans i moc.
  • Kolejną pozytywną cechą jest jego dokładność w trakcie pomiaru mocy, który dostarcza wyniki aż do obciążenia 1800W.
  • Wyróżnia się swoją ogromną wytrzymałością, dzięki solidnej, stalowej konstrukcji, z jaką został wykonany. Profesjonalna klasa trenażera zapewnia niezwykłą stabilność podczas mocnych i agresywnych nacisków na pedała.
  • Kompatybilność, jaką posiada Wahoo Kickr Core pozwala na podłączenie go do wielu aplikacji czy urządzeń. Między innymi do Kickr Heandwind i Kickr Climb.
  • Dzięki połączeniu z aplikacją można płynnie sterować jego opór i obciążenie.
  • Dużym plusem jest możliwość połączenia z aplikacjami innych firm np. Zwift, czy TrainerRoad, a także z miernikami mocy pochodzących od innych producentów.

Redakcja e-metro