O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Czym jest Wahoo Kickr Core?

Najnowszym produktem firmy Wahoo jest trenażer służący do pomiaru mocy. Wahoo Kickr Core dzięki odpowiedniej masie koła zamachowego idealnie imituje jazdę na rowerze w normalnych warunkach. Trenażer jest niezwykle cichy i dokładny. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii opartej o koło zamachowe oraz zaawansowane algorytmy trenażera Wahoo Tickr dostarcza niesamowitych doznań podczas treningu. Dodatkowo posiada możliwość synchronizacji z aplikacjami treningowymi, które pozwalają na bardzo dokładne mierzenie i analizowanie dystansu, szybkości i mocy treningu. Informacje te są zapisywane i możesz je analizować, aby poprawić jakość i intensywność wykonywanych ćwiczeń.

Poczuj się w domu tak, jakbyś był na zewnątrz dzięki odpowiedniej stymulacji

Urządzenie do ćwiczeń tego rodzaju jest kompatybilne, a tym samym można je połączyć z Kickr Climb i przenieść swoje treningu na wyższy poziom. Dzięki takiej kombinacji wprowadzasz do codziennych ćwiczeń stymulację prawdziwych podjazdów i zjazdów. Chcąc stworzyć w swoim domu odpowiednie środowisko treningowe możesz również połączyć się z takimi licznikami rowerowymi jak Wahoo ELEMNT i ELEMNT BOLT oraz z innymi najpopularniejszymi aplikacjami stworzonymi do stymulacji treningów. Firma Wahoo wyróżnia się ogromną jakością, tak więc Wahoo Kickr Core został zbudowany z najwyższą dbałością o każdy szczegół tak, aby spełnić wymagania rowerzystów na całym świecie. Dzięki wytrzymałości i starannemu wykonaniu można się nim cieszyć przez długi okres czasu wykonując sesje treningowe jedną po drugiej.

Jakie są najważniejsze cechy trenażera Wahoo Kickr Core?

  • Głównym powodem, dla którego używamy jest trenażera Wahoo Kick Core jest realistyczne odwzorowanie jazdy, przy użyciu technologii Kickr Climb.
  • Posiada funkcje, dzięki którym mamy możliwość mierzyć i kontrolować prędkość, dystans i moc.
  • Kolejną pozytywną cechą jest jego dokładność w trakcie pomiaru mocy, który dostarcza wyniki aż do obciążenia 1800W.
  • Wyróżnia się swoją ogromną wytrzymałością, dzięki solidnej, stalowej konstrukcji, z jaką został wykonany. Profesjonalna klasa trenażera zapewnia niezwykłą stabilność podczas mocnych i agresywnych nacisków na pedała.
  • Kompatybilność, jaką posiada Wahoo Kickr Core pozwala na podłączenie go do wielu aplikacji czy urządzeń. Między innymi do Kickr Heandwind i Kickr Climb.
  • Dzięki połączeniu z aplikacją można płynnie sterować jego opór i obciążenie.
  • Dużym plusem jest możliwość połączenia z aplikacjami innych firm np. Zwift, czy TrainerRoad, a także z miernikami mocy pochodzących od innych producentów.

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *