Finansowanie Audi dla firm i Klientów prywatnych

Audi to klasa sama w sobie. Bardzo wiele osób marzy o takim pojeździe, lecz nie każdy może sobie na niego pozwolić. Nie trzeba jednak od razu kupować auta. U nas zyskasz finansowanie leasingu, który jest wygodną i stabilną alternatywą. Jeśli samochód Ci się spodoba i spełni Twoje oczekiwania, zawsze możesz po zakończeniu leasingu wykupić go na własność. Firma VW FS zaprasza w swoje podwoje. 

Masz problem z uzyskaniem kredytu samochodowego w banku? 

Nie udaje Ci się zebrać większej gotówki na samodzielny zakup auta? Dobrze trafiłeś! Pomożemy pozbyć się problemu! Leasing Audi – dlaczego się opłaca? Leasing jest umową użyczenia pojazdu w zamian za miesięczne raty. Można wybrać formę leasingu, w której po upływie czasu, na który została zawarta, zwraca się pojazd. Jest ona tańsza, aniżeli druga opcja, w której samochód można przejąć na własność, płacąc wyższe raty i opłaty z tym związane. Każdy dobiera odpowiednią formę leasingu do swoich potrzeb. Leasing jest elastyczny i pozwala trafić w potrzeby każdego klienta. Jest korzystny zarówno dla właścicieli przedsiębiorstw, którzy chcą uzupełnić swoją flotę, jak i dla osób prywatnych, które potrzebują jednego pojazdu do zaspokajania codziennych potrzeb rodziny. Audi jest pojazdem nowoczesnym i stabilnym, więc doskonale spełni swoją rolę w każdym obszarze. Jest to również marka bardzo reprezentacyjna, więc zadowoli także zmysł estetyczny klientów. Leasing Audi zawsze jest dobrym pomysłem. Leasing opłaca się ekonomicznie i czasowo, gdyż nie wymaga tak skomplikowanych procedur jak uzyskanie kredytu bankowego. 

Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych 

Osoby, które potrzebują dobrego auta do przewożenia dzieci lub jeżdżenia po zakupy, spokojnie mogą zdecydować się na Audi. Bezpieczny samochód dla całej rodziny może również doskonale się prezentować i legitymować innowacyjnym designem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli auto sprawdzi się na co dzień i będzie odpowiadało wszystkich bliskim osobom, można wykupić je na stałe, by długo cieszyć się wspaniałą jazdą. Audi posłuży także świetnie na wycieczki za miasto i wyjazdy urlopowe. Audi Perfect Rent to absolutny hit. 

Audi Perfect Lease dla klientów biznesowych 

Klienci biznesowi są zazwyczaj bardzo wymagający i trudno trafić w ich skomplikowane gusta. Jednak Audi jest takim typem pojazdu, że spełnia oczekiwania praktycznie każdego. Samochód służący do celów firmowych musi prezentować się dostojnie i robić wrażenie. Dzięki Audi nawet drobni przedsiębiorcy mogą znacząco podnieść swój prestiż. Audi jest zresztą jednym z najczęściej wybieranych aut przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Charakteryzuje się płynnością jazdy, zwrotnością i niesamowitą mocą. To idealny samochód dla każdego, kto chce się pokazać z jak najlepszej strony. VW FS – Firma na miarę oczekiwań każdego klienta Jeśli nie stać Cię na samodzielny zakup auta lub poszukujesz opcji, która nie obciąży zanadto portfela, to zawarcie umowy z nami jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Proponujemy finansowanie pojazdów na najwyższym poziomie, z dbałością o zabezpieczenie i interesów każdego klienta. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego oferujemy pomoc na preferencyjnych warunkach. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy są u nas mile widziany. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a z pewnością wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie, które ucieszy obie strony. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie.

Redakcja e-metro