Flyingrose – profesjonalny sprzęt aerial

Kochasz sporty uprawiane w powietrzu, a aerial dance, czy aerial joga to twoje życie? Szukasz firmy, która posiada bogaty asortyment produktów aerial? I w dodatku doskonale zna specyfikę tych sportów? To my, Flying Rose, firma, która wyrosła z pasji do treningów aerial. Poznaj nas, a już zawsze będziesz kupować tylko u nas!

Flying Rose to sklep internetowy, który oferuje przede wszystkim sprzęt sportowy do treningów aerial. Posiadamy bogatą ofertę sprzętów typu szarfy wertykalne, zestaw do wykonywania treningów aerial hoop w domu, zestawy szarf aerial silks, materacy do pole dance, rur do pole dance oraz całego osprzętu, który jest niezbędny do montażu: ósemek alpinistycznych, zatrzaśników, zawiesi pod aerial hoop i wiele innych. W dodatku doradzamy naszym klientom na każdym kroku i pomagamy im w montażu wybranych produktów. Masz jakieś pytania? Zgłoś się do nas, na pewno wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim pomożemy!

W ofercie Flying Rose znajdziesz nie tylko sprzęty, która umożliwiają wykonywanie treningów aerial. Posiadamy także kettlebelle o różnej masie, hantle, półpiłki do ćwiczeń oraz drabinki gimnastyczne. Znajdziesz u nas asortyment firmy 4FIZJO, TIGUAR, BOSU HOME i wiele innych! Istnieje u nas możliwość zakupu ubrań sportowych do klasycznych treningów i do pole dane oraz innych aerial.

Naszą prawdziwą dumą są sprzedawane przez nas, a wyprodukowane przez firmę Kodi Sport rury do pole dane. Wyznajemy tutaj zasadę, że pomylić się o włos, to pomylić się o bardzo dużo. Dlatego firma Kodi Sport proponuje autorskie rozwiązania, w postaci jednoczęściowych drążkach do pole dance. Korzysta przy tym wyłącznie z atestowanych i sprawdzonych materiałów, które są niezwykle odporne na uszkodzenia. Drążki powstają na sprzętach, które są sterowanie numerycznie, dzięki temu uzyskuje najwyższy poziom precyzji przy procesie produkcyjnym. Każda z rur do pole dance jest ergonomiczna, estetyczna oraz niezwykle funkcjonalna. Dbamy o to, aby osoba trenująca czuła się w 100% bezpiecznie i pewnie, podczas ćwiczeń. Ściśle monitorujemy każdy etap produkcyjny, aby móc zapewniać naszych klientów o jakości i bezpieczeństwie.

Naszych klientów staramy się dopieszczać poprzez różne akcje promocyjne, czy wyprzedażowe. Można kupić u nas bony podarunkowe. Flying Rose współpracuje również z wieloma ambasadorami marki, którzy są bardziej i mniej znani na scenie aerial. Cechuje ich jednak jedno: pasja i zaangażowanie, czyli jedne z naszych ważniejszych wartości. Staramy się pokazywać to na każdym kroku i pilnować przy tym jakości. Szczerze komunikujemy się z naszymi klientami i zależy nam, aby byli zadowoleni ze swoich zakupów.

Redakcja e-metro