Instrukcja robienia zwrotów do Intimiti w kilku krokach

Sklep Intimiti jest najlepszą opcją dla kobiet, które w swojej szafie chcą się cieszyć stylowymi ubraniami od bluz, kombinezonów po bieliznę i stroje kąpielowe. Ubrania i akcesoria są niezwykle precyzyjnie tworzone z najlepszych gatunkowo materiałów oraz najdokładniejszą precyzją w tym artykule dowiemy się jak wykonać zwroty w kilku krokach.

Instrukcja zwrotów do Intimiti

Najważniejsze kroki w robieniu zwrotu, a jednym z najważniejszych informacji jest czas na zrobienie zwrotu do 14 dni roboczych od otrzymania zamówienia.

  1. W pierwszym kroku należy powiadomić sklep o robieniu zwrotu, przesyłając listownie (na adres: „MARMART” – Marcin Pruszyński, ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809) lub elektronicznie ( na skrzynkę poczty elektronicznej:[email protected]) oświadczenie z informacją o dokonywaniu zwrotu.

  2. Następnie na ten sam adres do listownej korespondencji przesłać paczkę, nadaną przez kuriera i opłaconą.

  3. Kolejnym etapem jest czekanie na zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania zwrotu do sklepu. Tym samy koszta poniesione przy przesyłce również zostaną zwrócone.

Adres do zwrotów i listownego informowania o swojej decyzji

Na podany adres należy robić zwrot oraz listownie zawiadamiać o tej decyzji:

ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809.

Inne sposoby zwrotów

W tym momencie zwroty do Intimiti można robić wchodząc na stronę Wygodnych Zwrotów i wybierając sklep można łatwo dokonać zwrotu. W formularzu trzeba uzupełnić najważniejsze dane: wielkość paczki, swoje dane, wybór firmy kurierskiej oraz opłacić paczkę. Następnie trzeba udać się do wybranego punktu nadawczego i później czekać na zwrot pieniędzy również do 14 dni.

Czego nie można zwracać?

Nieuznane zostaną zwroty robione za pośrednictwem kuriera za pobraniem oraz wysyłane do paczkomatów. Produkty uszkodzone, noszące ślady użytkowania, bez oryginalnych metek czy brudne. To jedne z czynników warunkujących zwroty. Zwroty które są zrobione powyżej 14 dni. 

Czym jest sklep Intimiti?

Jest stylowy sklep internetowy dla kobiet i mężczyzn mający w swojej ofercie wiele produktów takich jak ubrania: bluzy, kurtki, kombinezony, swetry itd, bieliznę, stroje kąpielowe i dodatki. Strona posiada również akcesoria, a cały asortyment jest uszyty ze szczególną starannością dobierając jak najlepsze produkty do ich stworzenia. Dla sklepu ważne jest również obsługa klienta. Działają aby wszystko można było szybko i wygodnie robić zarówno zamawiać i zwracać produkty.

Redakcja e-metro