Jak nadać zwrot do Esotiq? Praktyczny przewodnik

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że kupiłeś coś przez internet, a po otrzymaniu przesyłki okazało się, że nie tego się spodziewałeś? Nie martw się, możesz zwrócić każdy produkt zakupiony w sklepie Esotiq bez podania przyczyny. W tym artykule dokładnie wyjaśniono, jak zwrócić artykuł do sklepu Esotiq, czas zwrotu oraz warunki i procedury mające zastosowanie w przypadku tej operacji.

Ile jest czasu na zwrot?

Produkty zakupione w sklepie internetowym ESOTIQ można zwrócić w ciągu 30 dni od dnia otrzymania zamówienia.

Jak wygląda wymiana towaru? 

W sklepie internetowym ESOTIQ istnieje możliwość wymiany produktu poprzez zwrot wybranego produktu i złożenie kolejnego zamówienia. Przykładowo, jeżeli zakupiony przez Ciebie produkt okazał się za duży i chciałbyś zamówić inny rozmiar, skorzystaj z procedury zwrotu, aby zamówić produkt w innym rozmiarze w oddzielnym zamówieniu. Ważne! Nie ma możliwości wymiany towaru w obrębie jednej transakcji, a przy zamówieniu nowego produktu, należy dokonać oddzielnej płatności.

Jak wygląda reklamacja towaru?

1) W przypadku reklamacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected] w celu ustalenia dostawy towaru do magazynu Esotiq. W celu uniknięcia wątpliwości prosimy o nienadawanie przesyłki przed uzgodnieniem sposobu wysyłki z obsługą sklepu.

2) Do paczki reklamacyjnej prosimy dołączyć wypełniony i podpisany formularz reklamacyjny.

3) Reklamację prosimy przesyłać wyłącznie na adres: Magazyn Esotiq Hutnicza 5 81-061 Gdynia z dopiskiem „Reklamacja Esotiq” *Paczkę należy wysłać na podany adres.

Przesyłki nadawane za pobraniem lub paczkomatem Inpost nie są akceptowane.

Zwrot Esotiq – jakie towary można zwrócić?

Zwroty dotyczą wyłącznie artykułów sprzedanych w sklepie internetowym Esotiq, a zwracane produkty muszą być w stanie nienaruszonym, aby mogły zostać przyjęte do dalszego przetwarzania zgodnie z polityką zwrotów.

Ze względów higienicznych wymianie lub zwrotowi nie podlegają:

  • bielizna

  • kosmetyki

Esotiq zwroty na dwa sposoby

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot zakupiony online, masz dwie możliwości: zwrócić go bezpośrednio do salonu lub wysłać przesyłkę zwrotną. Aby zrobić to wygodnie i bezpiecznie, polecamy skorzystać z platformy Wygodne Zwroty, która usprawnia cały proces zwrotu. Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, ważne jest, aby dotrzymać terminów i procedur określonych przez sprzedawcę.

Zwrot Esotiq maksymalnie uproszczony

Masz produkt z Esotiq, który chcesz zwrócić? Nic prostszego! Wygodne Zwroty umożliwiają łatwy zwrot. Wybierz Esotiq z listy sklepów lub kliknij w ten link https://wygodnezwroty.pl/esotiq, wypełnij formularz zwrotu, opłać przesyłkę i nadaj ją w jednym z licznych punktów nadania. Bez drukowania etykiet, bez zbędnych formalności. Zwrot pieniędzy nastąpi szybko, najpóźniej w ciągu 14 dni od złożenia zwrotu. Wygodne Zwroty to rozwiązanie, które ułatwia proces zwrotów, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

Podsumowanie

Warunkiem przyjęcia zwrotu produktu jest nieuszkodzony produkt. W przeciwnym razie nie będziesz mógł kontynuować procesu zwrotu, a produkt nie zostanie zwrócony ani wymieniony. Zgodnie z polityką zwrotów zwracane produkty muszą być w stanie nienaruszonym i nie nosić śladów zużycia ani innych uszkodzeń. W przypadku nieprzestrzegania niniejszego regulaminu sklep zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu.

Redakcja e-metro