O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

Jaki dywan sprawdzi się w kuchni i w łazience?

Jeszcze do niedawna wielu osobom dywan w kuchni lub w łazience wydawał się niemalże oksymoronem. Pomieszczenia te kojarzą się jako te najbardziej narażone na zabrudzenia czy zachlapania przy gotowaniu lub kąpieli.

Jednak nowoczesne dywany przystosowane są w taki sposób, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom codzienności łazienkowo-kuchennej. W niniejszym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to, jaki dywan sprawdzi się w kuchni i w łazience – wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zachęcamy do lektury!

Nowoczesne dywany do kuchni i łazienki

Nowoczesne dywany do kuchni i łazienki nie tylko poprawią estetykę tych pomieszczeń, ale przede wszystkim korzystnie wpłyną na funkcjonalność Twoich wnętrz. Szczególnie w łazience wychodzenie wprost spod prysznica lub z wanny na miły w dotyku dywanik łazienkowy będzie znacznie przyjemniejsze od wyjścia na gołe kafelki, przez co zaoszczędzimy sobie dodatkowego sprzątania po każdej kąpieli. Również antypoślizgowy dywan w kuchni w strategicznym miejscu umili Ci gotowanie, podczas którego wygodniej stoi się na miękkim podłożu.

Nowoczesne dywany z winylu

No dobrze, jednak wiele osób nadal uważa, że dywan w kuchni lub w łazience tylko generuje dodatkowe sprzątanie, ponieważ dywany w tych pomieszczeniach będą szybko przemoknięte oraz pełne zabrudzeń i trudnych do wywabienia plam. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne dywany z naszej kolekcji łazienkowo-kuchennej wykonane zostały ze specjalnego winylowego tworzywa, które zapobiega nadmiernemu brudzeniu się. Gładka powierzchnia materiału uniemożliwia wchłanianie się wody, a przez to i wnikaniu pozostałych zanieczyszczeń. Możemy więc zapomnieć o żmudnym czyszczeniu długiego włosia na rzecz błyskawicznego odświeżania tych nowoczesnych dywanów.

dywan w kuchni

Różnorodne dywany nowoczesne – do wyboru, do koloru

Pośród naszej kolekcji unikatowych nowoczesnych dywanów znajdą się najróżniejsze stylistyki, wzory oraz kolory. Od tradycyjnych wzorów w klasycznym perskim stylu, przez kwieciste ornamenty, aż po dywany imitujące ozdobne kafelki, deski podłogowe lub beton. Chcielibyśmy, ażeby nasze produkty mogły się maksymalnie dopasować do pomieszczeń urządzonych zarówno w dawnym stylu, jak i w nowoczesnych aranżacjach. Dlatego nasze dywany dostępne są także zarówno w spokojnych, jak i odważnych tonacjach kolorystycznych. Ponadto pośród naszej kolekcji dywanów nowoczesnych można odnaleźć dywany prostokątne oraz dywany okrągłe, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta nowoczesnych dywanów z winylu pozwoli naszym odwiedzającym odnaleźć idealne dywany do kuchni oraz łazienki. Gwarantujemy, że dzięki nim poprawi się nie tylko estetyka, ale i komfort użytkowania tych pomieszczeń. Uprzejmie zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z naszą ofertą!

e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *