O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Kiedy przydają się kobiałki na owoce?

Kobiałki na owoce stanowią nieocenioną pomoc podczas transportu, segregowania i pakowania. W zależności od potrzeb warto kupić koszyczki o różnych pojemnościach. Nadają się one do przechowywania i transportowania owoców różnej wielkości. Dzięki temu zawartość nie zgniecie się i nie wysypie.

Do czego przydają się kobiałki na owoce?

Z kobiałek na owoce często korzystają osoby przewożące czy sprzedające m.in. borówki, truskawki oraz maliny. Taki pojemnik zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega szybkiemu psuciu się owoców. Można je z łatwością posegregować bez obaw o ich bezpieczeństwo. Materiały, z których produkuje się kobiałki na owoce, są bezpieczne, zapewniają trwałość i wytrzymałość produktów. Koszyczki cechują się niewielką ceną, a przy tym funkcjonalnością – są niezastąpione w przypadku dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców. Warto jednak pamiętać, że kobiałek na owoce nie wolno używać wielokrotnie, ponieważ nie da się ich dobrze wyczyścić.

Bogaty wybór rozmiarów pojemników na owoce

Pojemniki na owoce, a w tym kobiałki, występują w różnych rozmiarach. Oprócz kobiałek można wyróżnić m.in. opakowania z plastiku – są one idealne do transportowania owoców i warzyw oraz odmierzania ich określonych ilości. Dostępne są rozmiary takie jak 125 g, 250 g, 500 g i 1000 g. Przechowuje się w nich głównie owoce miękkie, np. borówki amerykańskie, maliny, porzeczki, agrest, wiśnie czy truskawki, które zachowują bezpieczeństwo w czasie przewozu. Pojemniki plastikowe są produkowane z politereftalanu etylenu znanego już od 1941 roku. Opakowania tekturowe stosuje się w przypadku owoców takich jak maliny czy truskawki. Dostarcza się je do klienta w formie płaskiej, a ich złożenie trwa zaledwie kilka sekund. Kobiałki na owoce nadają się idealnie także do transportowania warzyw. Również one występują w kilku rozmiarach. Do dyspozycji klientów są też kartony transportowe mieszczące 6 kobiałek. To dobre rozwiązanie dla osób, które transportują i sprzedają owoce na większą skalę.

Opakowania na owoce są konieczne, by zachować zawartość w dobrym stanie podczas transportu. Dzięki temu dotrą na miejsce bez uszkodzeń i ryzyka wysypania. Jedną z opcji jest zakup kobiałek na owoce, które umożliwiają ich posegregowanie i zapobiegają zgnieceniu. Chętnie są wybierane przez osoby zajmujące się dystrybucją owoców i warzyw, spotyka się je m.in. w sklepach czy na straganach. Wśród innych opcji są pojemniki plastikowe dostępne w różnych rozmiarach.

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *