O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Maraton filmów z Batmanem – jakie produkcje wybrać i gdzie je obejrzeć?

Pewnie każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby stać się superbohaterem. Któż by nie chciał mieć wyjątkowych supermocy? Dzięki nim można uratować kogoś z opresji na oczach tłumu albo gołymi rękami skierować pociąg na inny tor na sekundę przed wykolejeniem. Można by też samodzielnie eliminować z miasta przestępców, tak jak Batman z Gotham City. Oglądaliście już wszystkie filmy z Batmanem? Jeśli nie, koniecznie zorganizujcie maraton filmów z człowiekiem nietoperzem! Jakie produkcje wybrać i gdzie je obejrzeć?

5 filmów z Batmanem w roli głównej, które trzeba zobaczyć

Niebawem w kinach pojawi się nowa odsłona Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Które produkcje z Batmanem warto sobie przypomnieć przed kinowym seansem i gdzie je obejrzeć? Wszystkie dobre produkcje o superbohaterach można zobaczyć na kanałach filmowych – CANAL+ lub HBO, które są dostępne w pakietach telewizyjnych u znanych dostawców, np. INEA. Telewizja HIWAY, którą oferuje, to elastyczna usługa gwarantująca dopasowanie do potrzeb każdego widza. Dzięki niej możemy włączać i wyłączać wybrane paczki tematyczne kanałów nawet na krótki czas, bez zobowiązań. Dodatkowe funkcje, takie jak multiroom czy nagrywanie sprawiają, że filmy z Batmanem możemy oglądać bez końca i na kilku urządzeniach jednocześnie. Poznajcie nasz ranking.

 1. O tym, jak Bruce Wayne został Batmanem, dowiecie się z filmu z 2005 r. „Batman: Początek” w reżyserii Christophera Nolana. W dzieciństwie Bruce stał się świadkiem zabójstwa obojga swoich rodziców. To koszmarne wydarzenie spowodowało u niego obsesyjną potrzebę zemsty i walki z niesprawiedliwością. Podczas podróży po świecie Bruce spotyka przywódcę kultu ninja. Wzbogacony o nową wiedzę i umiejętności powraca do Gotham City, w którym szerzy się przestępczość i korupcja. Reszty możecie się domyślić albo obejrzeć na CANAL+ w INEA – telewizji światłowodowej.

 2. „Mroczny rycerz” to jeden z najlepszych filmów z serii o Batmanie. Ta produkcja z 2008 r. przeszła do legendy ze względu na charyzmatyczną rolę Heatha Ledgera jako Jokera. To przez tę złowrogą postać wywołującą chaos w Gotham City do miasta powrócić musi Batman. Geniuszowi zła zależy tylko na przeciągnięciu bohatera na swoją stronę. Czy mu się to uda? Sprawdźcie na CANAL+, najlepiej w INEA telewizja.

 3. „Mroczny rycerz powstaje” to trzeci film o Batmanie będący efektem współpracy reżysera Christophera Nolana z Christianem Balem występującym w roli tytułowej. Kto tym razem stanie się wrogiem bohatera z Gotham City? Sprytna włamywaczka Kobieta Kot? A może jednak bezwzględny terrorysta Bane? To może być najpoważniejsze wyzwanie w dotychczasowym życiu Batmana. Koniecznie musicie zobaczyć w telewizji HIWAY,jak sobie z nim poradzi. Do obejrzenia na CANAL+.

 4. „Liga sprawiedliwości” to film z 2017 r., w którym Batman nie jest jedynym, ale bardzo ważnym superbohaterem. Oprócz niego w skład Ligi wchodzą Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash. Superbohaterowie muszą ocalić całą planetę przed atakiem wielkiej armii, której przewodzi tyran Wydaje się, że to zadanie niemożliwe, ale przecież członkowie i członkini Ligi nie są tylko bohaterami, są superbohaterami.

 5. „Liga sprawiedliwości” Zacka Snydera to ciekawy eksperyment. Reżyser Zack Snyder z powodów osobistych zrezygnował z pracy nad filmem w 2017 r. Zastępujący go Joss Whedon usunął wiele scen nagranych przez Snydera i zastąpił je własnym materiałem. W 2021 r. Zack Snyder postanowił zrealizować swoją wersję filmu. Warto dla porównania obejrzeć oba filmy. Dwie wersje „Ligi sprawiedliwości” obejrzycie na kanale HBO dostępnym w INEA telewizja.

Wciągające filmy z Batmanem to świetny pomysł na deszczowy lub zimny weekend. Zamówcie zatem pizzę i obejrzyjcie je w telewizji HIWAY.

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *