O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Modne projekty łazienek – 4 gorące trendy roku 2021

Szukasz pomysłu na to, jak wyremontować łazienkę? Poznaj projekty łazienek, które są najbardziej modne w tym roku i wybierz coś dla siebie spośród wielu inspiracji i gotowych aranżacji! Przedstawiamy 4 ciekawe trendy w branży wnętrzarskiej, które pomogą Ci stworzyć modną i funkcjonalną łazienkę.

Najciekawsze projekty łazienek

W tym roku wielu architektów i dekoratorów stawia na łazienki monochromatyczne, albo balansujące na granicy wyłącznie czerni i bieli. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie czarnymi płytkami do łazienki, dużą popularnością cieszą się zwłaszcza płytki marmurowe albo imitujące ten materiał. Do tego wiele osób decyduje się na skompletowanie wyposażenia w czarnym kolorze. To dość odważna decyzja i jeszcze parę lat temu takie połączenie byłoby niezrozumiałe. Dzisiaj jednak coraz więcej osób szuka sposobu na to, żeby wyróżnić swoje wnętrze na tle innych. Zmieniła się też rola tradycyjnej łazienki, którą dzisiaj coraz częściej nazywa się pokojem kąpielowym.

Sprawdź modne aranżacje łazienek na https://www.maxfliz.pl/aranzacje/lazienki

Czerń i biel

Chcemy, aby wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale także piękne. Projekty łazienek w 2021 roku to w dużej mierze piękne i oryginalne aranżacje przy pomocy czerni, bieli lub obydwu tych kolorów. Na rynku można znaleźć wiele gotowych projektów łazienek z czarnymi płytkami i ciemną armaturą. Bardzo ciekawą propozycję wyposażenia i gotowe projekty łazienek w tym stylu oferuje na przykład polska marka MAX-FLIZ, gdzie znajdziemy zarówno kompleksowe wyposażenie do nowoczesnego pokoju kąpielowego, jak i realizacje, które można potraktować jako inspirację.

Projekty łazienek z drewna i metalu

Kolejny gorący trend w tym roku to wnętrza, które sprytnie łączą różne materiały. Jednym z ciekawszych rozwiązań tego sezonu są projekty łazienek z metalu i drewna. Często projekty mają bardzo odważny wygląd, na przykład modne są drewniane panele czy płytki imitujące jasne drewno, które następnie zestawia się dla kontrastu z czarną chromowaną armaturą. Daje to bardzo ciekawy i oryginalny efekt wizualny, chociaż z pewnością nie jest to klasyczne połączenie, jakiego spodziewalibyśmy się w łazience. Dzisiaj jednak Klienci coraz częściej oczekują rozwiązań ‘szytych na miarę’, chcą, żeby projekty łazienek odzwierciedlały ich osobowość i styl. Jeśli należysz do takich osób, koniecznie sprawdź ofertę wspomnianej wcześniej marki MAX-FLIZ, która jest znana z nowoczesnego podejścia do urządzania wnętrz i stylowych aranżacji.

Ekologiczna łazienka

Klienci coraz częściej pytają o projekty łazienek, które będą wspierały zrównoważony rozwój i wyrażały ich troskę o planetę. Trend na bycie eko jest dzisiaj wszechobecny i nie ominął również branży wnętrzarskiej. Dziś ludzie oczekują projektu łazienki, który pomoże im nieco zoptymalizować zużycie energii, czy w inny sposób wesprze walkę ze zmianami klimatu, na przykład poprzez zastosowanie surowców wtórnych lub specjalnej armatury, która bardziej oszczędnie gospodaruje wodą. Dlatego nic dziwnego, że eko łazienka coraz częściej pojawia się w zapytaniach osób, które proszą o przygotowanie ciekawego i nieszablonowego projektu łazienki.

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *