Nadanie zwrotu do Unisono bez tajemnic

Marka Unisono powstała już w 2008 roku, aby być pomocą dla osób, które kochają wygodę i elegancję. Idealnie sprawdza się dla nich zasada aby łączyć modne kroje z wygodą. Ich podejście skupia się na przełamywaniu schematów dotyczących ubrań. Oferta skierowana jest dla aktywnych kobiet, które cenią sobie komfort i jednocześnie podążają za trendami. W tym artykule przedstawiony zostanie sposób robienia zwrotów do Unisono.

Adres, na jaki zwracać zamówienia

Zwroty można kierować na poniższy adres:

ARTIMOD SPÓŁKA AKCYJNA

Sklep internetowy UNISONOul. Wał Miedzeszyński 41C04-987 Warszawatel. 915 915 555e-mail: [email protected]

Pon – Pt: 09:00 – 17:00

Kiedy można zrobić zwrot?

Zwrot towaru powinien nastąpić nie później niż do 14 dni od daty wysłania oświadczenia o decyzji jaką klient podjął. 

Instrukcja robienia zwrotów do Unisono

Krótko o robieniu zwrotów w kilku krokach:

  1. Przygotuj formularz zwrotu.

  2. Skompletuj przesyłkę.

  3. Wyślij przesyłkę na podany wyżej adres.

  4. Oczekuj na przyjęcie przesyłki i zwrot środków.

Na samym początku chcąc zrobić zwrot powinno się pobrać formularz dostępny na stronie internetowej sklepu i go dokładnie wypełnić lub napisać go ręcznie. Następnie przygotować formularz zwrotu, dowód zakupu, zwracany towar. Warto starannie zabezpieczyć przesyłkę, aby nie uszkodziła się w czasie wysyłki. Po jej przygotowaniu należy wysłać ją na adres sklepu. Kolejno pozostaje czekać na przyjęcie zwrotu, o którym zostanie wysłana wiadomość na adres poczty elektronicznej. Zwrot środków powinien nastąpić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki i trafić tym samym sposobem jakim było opłacane zamówienie.

Alternatywne sposoby nadawania zwrotów

Inną możliwością jest robienie zwrotów w łatwy i wygodny sposób przez stronę Wygodne Zwroty. Wystarczy na niej odnaleźć sklep do którego będzie zwrot lub kliknięcie w link: https://wygodnezwroty.pl/unisono. Następnie należy uzupełnić informację o wymiarze paczki, wpisać swoje dane oraz wybrać i opłacić firmę kurierską. Kolejnym krokiem będzie udanie się do punktu nadawczego w celu wysłania paczki. Po tym etapie pozostaje tylko czekać na zwrot środków. 

Inne ważne informacje dotyczące zwrotów

Sklep zastrzega sobie, że zwroty zakupionych towarów w sklepie internetowym, nie mogą zostać skierowane do sklepów stacjonarnych oraz w siedzibie sklepu internetowego. Nie odbierają paczek z paczkomatów i urzędów pocztowych, dlatego takie przesyłki najczęściej wracają do nadawcy. Nie przyjmowane są również zwroty za pobraniem i również zostanie ona zwrócona do nadawcy.

Jaką ofertę prezentuje sklep Unisono?

Sklep internetowy oferuje szeroki wybór ubrań i dodatków przeznaczonych dla kobiet, które łączy wygoda i styl. Kobieta w każdym wieku może znaleźć coś dla siebie. Mają szeroki asortyment, którym są: swetry, kardigany, żakiety, sukienki, spódnice, spodnie, szorty, bluzki, koszule, T-shirty, kurtki, kamizelki i płaszcze. Sklep inspiruje się modą włoską, dlatego nie zabraknie tutaj takich elementów. Składanie zamówienie jest tak samo prostę jak ich zwracanie, gdy jednak zdarzy się sytuacja, że towar nie będzie odpowiadał.

Redakcja e-metro