Najlepsze marki w biedronce – Zobacz!

Biedronka to jeden z ulubionych dyskontów wszystkich Polaków. A dlaczego to taki faworyt? Powód może być tylko jeden – niskie ceny! W rankingach zajmujących się porównywaniem produktów pochodzących z różnych hipermarketów, sieciowych sklepów i dyskontów to właśnie Biedronka niemalże zawsze znajduje się na jednym z pierwszych miejsc. Zarobki w Polsce nie są zbyt zadowalające, dlatego mieszkańcy naszego kraju są wręcz zmuszeni do szukania jak najtańszych rozwiązań. Często odnajdują je w Biedronce. A przy okazji przekonują się do jej marek własnych, które jakością często nie odbiegają od najsłynniejszych producentów znacznie droższych, ekskluzywnych produktów.

Najlepsze marki w biedronce

Najlepsze marki w biedronceJedną z ciekawszych marek własnych Biedronki jest Polaris. Co prawda póki co nie dorobił się on jakiejś specjalnie bogatej oferty produktów, ale jeden z jego towarów zasługuje na szczególną uwagę. A jest nim woda. Tak, zwykła woda. To produkt pierwszej potrzeby, rzecz zupełnie podstawowa, której jednak w domu nigdy nie powinno zabraknąć.

Bo choć ludzie, zwłaszcza ci młodzi, uwielbiają gasić swoje pragnienie kolorowymi napojami i dosładzanymi cukrem sokami, to jednak woda najlepiej nawadnia organizm. Jest najzdrowsza, a przy tym bezkaloryczna. Wody sprzedawane w plastikowych butelkach mogą mieć jednak odmienne działanie. Za najzdrowsze uchodzą te mineralne, które oprócz zwykłych właściwości nawadniających potrafią odżywić organizm, gdyż składają się z licznych substancji mineralnych. Im więcej ich jest, tym lepszy staje się ich skład, a to właśnie w wodzie Polaris można ich znaleźć naprawdę dużo.

Ciekawy fakt jest taki, że kosztuje ona dosłownie grosze. Za jedną dużą butelkę wody tej marki płaci się… mniej niż jedną złotówkę! Cała zgrzewka to koszt jakichś pięciu złotych, a na promocjach jej cena może być jeszcze mniejsza. Dla porównania – jedna z popularniejszych w Polsce marek, czyli Żywiec Zdrój, zajmuje się produkcją wody źródlanej, która nie dość, że jest mniej zdrowa, to jeszcze do tego więcej kosztuje. Za jej dużą butelkę trzeba już zapłacić czasem nawet trzy złote, czyli czterokrotnie więcej aniżeli za płyn mineralny z Biedronki. Warto jednak wspomnieć, że nie jest to jedyny produkt, jakim warto się zainteresować w tym tanim dyskoncie.

Stosunkowo niedawno udało mu się utworzyć kolejną swoją markę własną – Vitanellę. Jej oferta koncentruje się głównie na zdrowej żywności. To różnego rodzaju batoniki proteinowe, gotowe owsianki w kubeczku, jaglanki, jogurty, serki, desery, mieszanki musli i dietetyczne płatki śniadaniowe. Każdy, kto dba o swoją sylwetkę, na pewno zaintryguje się przynajmniej częścią tych produktów. Zwłaszcza, że według opinii klientów są one bardzo smaczne!

Na codziennych zakupach nie warto przepłacać

Przeciętny człowiek i tak ma już tak wiele stałych wydatków na swojej głowie, że nie powinien dokładać do nich kolejnych. Zwłaszcza, że na zakupach spokojnie można oszczędzać. Zamiast sięgać w sklepach po produkty renomowanych marek, wystarczy wybierać te wytwarzane np. specjalnie dla Biedronki.

Redakcja e-metro