O nas

E-Metro to blog ogólnotematyczny regularnie publikujący merytoryczne i ciekawe artykuły z najważniejszych dziedzin.

Na naszym portalu prezentujemy treści, które odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

KONTAKT

tani kurier

sklep internetowy Primado

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe – przegląd propozycji

Zaręczyny to wyjątkowy moment w życiu ludzi, którzy decydują się, aby wejść na kolejne etapy znajomości i związku. To bez wątpienia magiczna chwila, którą długo pielęgnuje się w swojej pamięci i wspomina. Warto dołożyć wszelkich starań, aby zaręczyny były cudowny momentem dla obydwu stron. Chwila, kiedy kobieta otwiera pudełeczko, w którym znajduje się pierścionek zaręczynowy, to bez wątpienia moment ogromnego stresu dla mężczyzny. Chodzi o to, czy udało mu odgadnąć preferencje kobiety na temat wymarzonego pierścionka.

Piękne pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowa biżuteria dla każdej kobiety. To właśnie ten pierścionek przypomina o dniu, w którym wybranek serca poprosił kobietę o rękę. Potem pierścionek nosi się wraz z obrączką, co jest symbolem miłości i małżeństwa. Jeśli mężczyzna chce mieć jak największą pewność, że dobrze wybrał klejnot dla swojej ukochanej, wcześniej może dowiedzieć się, jakie są jej preferencje. Rozmowa powinna być luźna i niezobowiązująca. Można po prostu przeglądać katalogi z biżuterią, oglądać propozycje przedstawione w internecie albo w czasopismach. Można też zapytać kogoś bliskiego, na przykład przyjaciółkę, siostrę lub mamę wybranki serca, aby ona delikatnie wybadała, jakie są preferencje kobiety odnośnie pierścionków zaręczynowych.

Klasyczne pierścionki zaręczynowe

To, co może powodować odrobinę niepewności, to nieznajomość preferencji kobiety odnośnie ulubionego odcienia złota. Jeszcze jakiś czas temu najbardziej popularne było złoto białe. Tak naprawdę przypomina ono w swoim wyglądzie srebro, jest subtelne i dyskretne. Nie da się jednak ukryć, że od kilku lat do łask wraca złoto w kolorze żółtym oraz różowym. Kobiety naprawdę pokochały taką złotą biżuterię i teraz jest ona dużo popularniejsza niż biżuteria ze złota białego. Gdy uda się odkryć, który odcień złota kobieta preferuje, kolejne wybory będą dotyczyły formy pierścionka oraz kamieni.

Pierścionek z oczkiem czy obrączka?

Wydaje się, że najbardziej popularne są pierścionki z oczkami. Najczęściej preferowane są proste modele, w których oczko znajduje się w samym centrum. Takie minimalistyczne pierścionki, które są zdobione na przykład brylantem, szafirem, szmaragdem lub cytrynem, doskonale współgrają z obrączkami. Tworzą razem piękną całość. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ obrączkę i pierścionek nosi się obok siebie. Obydwa elementy muszą ładnie ze sobą współgrać. Niektóre kobiety preferują jednak pierścionki delikatniejsze, bez oczek. Wtedy świetnym wyborem może być na przykład pierścionek w postaci cienkiej obrączki wysadzanej drogocennymi kamieniami. Cudownie będzie prezentować się obrączka ze szmaragdami, rubinami lub szafirami. Pięknym wyborem jest również taka, która jest wysadzana brylantami lub cyrkoniami, które są bardziej budżetową opcją.

Rozmiar pierścionka

Jak wybrać perfekcyjny rozmiar pierścionka dla swojej ukochanej? Można po prostu dyskretnie pożyczyć jakiś pierścionek lub obrączkę ze szkatułki z biżuterią, a następnie wybrać się z egzemplarzem do jubilera. Dzięki temu najłatwiej określić rozmiar. Raczej nie ma sensu kupować na oko, bo można się srogo pomylić. Warto jednak pamiętać o tym, że każdy pierścionek może być powiększony lub zmniejszony u jubilera. Nawet jeżeli nie uda się perfekcyjnie dobrać rozmiaru, nie ma większego problemu. Z klejnotem trzeba będzie pożegnać się na chwilę, mniej więcej na tydzień, w tym czasie jubiler dokona zmian. Pierścionek w odpowiednim rozmiarze wróci z powrotem w ręce ukochanej kobiety i będzie mogła dumnie nosić go na swoim palcu.

Zobacz więcej na https://luva.pl/

Redakcja e-metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.