O zwrotach produktów w Mango Outlet

Zwrot zakupionego towaru w Mango outlet jest oczywiście możliwy jak w większości sklepów sieciowych. Polityka zwrotów jest jasna i przejrzysta w trosce o klientów, aby z łatwością mogli dokonać odstąpienia od umowy. Warto zapoznać się z zasadami krok po kroku, które przedstawiamy poniżej.

Kiedy można dokonać zwrotu?

Zgodnie z procesem zwrotu, możliwe jest zwrócenie produktów w ciągu 30 dni od daty zakupu. Powód nie ma tutaj większego znaczenia, produkt musi po prostu spełniać odpowiednie kryteria, dzięki którym sklep będzie mógł bez problemu przyjąć towar z powrotem.

Zwroty pocztą – nadaj zwrot do Mango Outlet

Zapakuj odpowiednio towar i nadaj go w najbliższym urzędzie pocztowym. Do przesyłki należy dołączyć podpisany formularz zwrotu, który dostarczany jest wraz z zamówioną paczką. Może się zdarzyć, że formularz nie dotrze lub zostanie uszkodzony przez klienta, dlatego możesz go samodzielnie wydrukować na stronie w sekcji Moje zakupy.

Jeżeli zwrot dotyczy:

  • wymiany rozmiaru- zaznacz we wskazanych miejscach w formularzu na jaki rozmiar chcesz wymienić produkt

  • zwykłego zwrotu- tutaj ważne jest podanie przyczyny, gdyż sklep zbiera informacje w celu polepszenia swoich ubrań i usług w przyszłości 

Jeśli wszystko dotychczas zostało prawidłowo wykonane, wystarczy tylko nakleić etykietę na zewnętrznej stronie pudełka lub nadać paczkę na adres: 

Mango Returns c/o Erontrans Sp z oo

ul. Logistyczna 19

97-300 Piotrków Trybunalski

Koszty zwrotu pokrywa klient. Paczki nadane z opłatą po stronie odbiorcy nie zostaną przyjęte.

Zwrot pieniędzy

Środki otrzymasz w ciągu 3-12 dni roboczych. Zwrot pieniędzy nastąpi w takiej formie, w jakiej została uiszczona opłata za towar. Potwierdzenie zostanie wysłane na wskazany adres e mail. Jeżeli dokonałeś płatności online/kartą płatniczą, środki bez problemu trafią szybko na twoje konto. Upewnij się jednak, czy podane informacje na temat konta bankowego są poprawne. 

Zwroty w Mango Outlet wygodnie i bez stresu? Poznaj Wygodne Zwroty

Zmieniłeś zdanie po zakupach w e-sklepie Mango Outlet? Skorzystaj z Wygodnych Zwrotów! Wejdź na https://wygodnezwroty.pl/mangooutlet, wypełnij formularz, opłać i nadaj przesyłkę w dogodnym dla Ciebie punkcie. Ciesz się szybkim zwrotem pieniędzy bez zbędnych formalności!

Jakie warunki musi spełniać zwracany towar?

Jak w przypadku każdego zwrotu, towar musi spełniać określone kryteria, aby z powodzeniem mógł zostać wymieniony na inny lub żeby środki mogły zostać zwrócone. Zanim środki zostaną zwrócone lub towar ulegnie wymianie, sklep najpierw sprawdzi “kondycję” towaru. Zasady, jakie muszą zostać zachowane:

  • stan i wygląd zamówionego towaru musi być taki sam jak początkowy

  • w ofercie sklepu istnieją również artykuły, które nie podlegają zwrotom (dlatego warto zastanowić się nad ich zakupem) ze względu na zachowanie standardów higieny. Do takich produktów należą: maski, żele, stroje kąpielowe, bielizna i kolczyki

Śledzenie i status zwracanego towaru

Trzeba mieć świadomość, że nadanie paczki pocztowej wiąże się z oczekiwaniem nawet kilku dni, aż paczka dotrze na miejsce. W momencie dostarczenia sklep od razu informuje o statusie poprzez drogę e mailową w przypadku zwrotu pieniędzy lub wymiany towar na inny. 

Redakcja e-metro