Poszukujesz metody na szybką, wygodną i zdrową opaleniznę?

Już dawno do lamusa odeszły czasy, w których samoopalacze odstraszały swoim zapachem i zostawiały nieestetyczne plamy na ciele. Najnowsza generacja kosmetyków samoopalających to produkty najwyższej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Czy warto postawić na samoopalacz w piance? Dowiesz się tego z naszego artykułu. 

Nowa generacja samoopalaczy

Współczesne samoopalacze charakteryzują się dużą skutecznością i pozostawiają na ciele efekt naturalnej opalenizny. Takich produktów możemy używać zarówno jako przedłużenie efektu naturalnej opalenizny w okresie powakacyjnym, jak i przez cały rok, utrzymując efekt delikatnie opalonej skóry. Na półkach sklepowych zajdziemy wiele samoopalaczy w postaci tradycyjnych kremów czy balsamów, przeznaczonych do stosowania na twarz, jak i na całe ciało. Nowoczesne samoopalacze to świetna alternatywa dla promieni słonecznych, które w dużych ilościach mogą być szkodliwe. Takie kosmetyki zawierają często wiele dodatkowych substancji nawilżających, odżywiających czy ujędrniających, dzięki czemu nasza skóra będzie nie tylko pięknie opalona, ale i odpowiednio odżywiona i zadbana.

Wypróbuj wygodną piankę

Jedną z ciekawszych propozycji, jeśli chodzi samoopalacze jest kosmetyk w formie pianki. Taka formuła jest bardzo wygodna w użyciu i idealnie się rozprowadza na twarzy i całym ciele. Pozwala to na uzyskanie efektu naturalnej opalenizny. Używając takiego produktu nie musimy obawiać się o nieestetyczne smugi na skórze. Dużą zaletą nowoczesnych samoopalaczy, także tych w piance, jest fakt, iż nie posiadają one przykrego zapachu ani nie brudzą ubrań, a uzyskany w ten sposób efekt opalenizny długo utrzymuje się na skórze. Na rynku znajdziemy też samoopalacze w piance przyjazne dla wegan, stworzone z certyfikowanych składników, takich jak kawa organiczna, kakao czy miąższ czerwonej pomarańczy (np. wegański samoopalacz w piance Eco by Sonya Driver, do kupienia w sklepie nabea.pl).

O czym należy pamiętać nakładając samoopalacz?

Aby efekt opalenizny uzyskanej przy użyciu samoopalacza był idealny, należy szczegółowo zapoznać się sposobem użycia konkretnego produktu, znajdującym się na opakowaniu. Wszystkie produkty samoopalające należy równomiernie rozprowadzić na czystą i suchą skórę, a przed nałożeniem preparatu warto wykonać peeling całego ciała. Nie można również zapominać o dokładnym umyciu rąk po aplikacji samoopalacza. Poczuj się jak na wakacjach i wypróbuj samoopalacz w piance już dzisiaj.

Redakcja e-metro