Regulamin zwrotów w sklepie Intersport

W tym przewodniku przedstawimy szczegółową procedurę zwrotów w sklepie Intersport, warunki związane z tym procesem oraz terminy, które należy przestrzegać. Warto zapoznać się z tymi informacjami, aby mieć pełną świadomość procedur zwrotów i skorzystać z nich w razie potrzeby.

Ile czasu ma klient na zwrot rzeczy kupionych w internetowym sklepie Intersport?

Czas na zwrot odzieży w sklepie online wynosi 30 dni od dnia otrzymania paczki.

Zwroty przez wysyłkę do sklepu Intersport

Dokonując zakupów za pośrednictwem platformy sklepu internetowego Intersport, masz możliwość wysyłki zwrotów. W takiej sytuacji samodzielnie zorganizujemy dostawę zwracanych produktów na adres magazynu naszego sklepu, wykonując następujące czynności:

  • Skontaktuj się z obsługą klienta sklepu Intersport, informując ich o zamiarze dokonania zwrotu poprzez przesyłkę. Możemy przesłać wiadomość na adres [email protected], aby zapewnić sprawną obsługę procesu zwrotu.

  • Prosimy o dokładne zabezpieczenie zwracanych produktów, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.

  • Formularz odstąpienia od umowy zostanie dołączony do przesyłki. Formularz odstąpienia od umowy można pobrać ze strony internetowej Intersport Store. 

  • Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosimy my i wysyłamy przesyłką kurierską lub pocztową.

  • Zwrotu należy dokonać w terminie 14 dni od dnia przesłania informacji o rezygnacji do magazynu Intersport Store.

Zwroty do Intersport przez platformę Wygodne Zwroty

W procesie zwrotu zakupionych towarów do sklepu online Intersport, klientom udostępnione jest nowoczesne i wygodne rozwiązanie o nazwie Wygodne Zwroty. Dzięki tej opcji, proces zwrotu staje się znacznie prostszy i bardziej intuicyjny. Klienci mają możliwość szybkiego zarejestrowania zwrotu online i nadania przesyłki zwrotnej https://wygodnezwroty.pl/intersport. Usługa ta jest zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć cały proces zwrotu, jednocześnie zapewniając wysoki poziom komfortu dla użytkowników.

Redakcja e-metro