Tanie i skuteczne gadżety reklamowe – co wybrać do promocji firmy?

Przy promocjach organizowanych na większą skalę niezbędna jest zazwyczaj duża ilość artykułów reklamowych. Nie musi się to jednak wiązać z dużymi kosztami, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju gadżetów i akcesoriów, które są tanie, a równocześnie praktyczne i wygodne w znakowaniu. Co dokładnie mamy w tym zakresie do wyboru?

Atrakcyjne cenowo gadżety reklamowe – akcesoria piśmiennicze

Niezmiennie od niemalże samych początków marketingu realizowanego za pomocą gadżetów reklamowych, największą popularnością cieszą się artykuły piśmiennicze. Są to jedne z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Tym, co się zmienia, to poszerzanie i różnicowanie tego typu akcesoriów, czego doskonałym przykładem jest oferta Versus-Reklama.pl producenta i dystrybutora gadżetów reklamowych. Przykładowo obok zwykłych długopisów z nadrukiem plastikowych czy metalowych dzisiaj do wyboru mamy także:

  • ekologiczne długopisy reklamowe

  • ołówki reklamowe

  • touchpeny

  • markery / zakreślacze reklamowe itp.

Akcesoria te różnią się również kształtem i kolorem, co daje możliwość zyskania różnego rodzaju nadruków czy grawerów reklamowych.

Tanie i skuteczne gadżety reklamowe

Zawieszki, breloczki i smycze od Versus-Reklama.pl

Kolejną grupą akcesoriów promocyjnych dostępnych w bardzo atrakcyjnej cenie, które równocześnie odznaczają się szerokim zastosowaniem i dużymi możliwościami w zakresie znakowania, są breloczki, smycze i zawieszki. Tego typu produkty mogą być wykonane z różnych materiałów, co pozwala na niezwykle wysoki stopień ich personalizacji. Do ciekawych produktów w tej kategorii zaliczyć można:

  • zawieszki i breloczki z filcu

  • odblaskowe breloczki

  • smycze z zawieszką

Zróżnicowanie pod względem materiałów wykonania czy konstrukcji poszczególnych gadżetów jest naprawdę olbrzymie, dzięki czemu produkty te można bardzo precyzyjnie dopasować do profilu działania firmy czy danej koncepcji promocyjnej. Na tym jednak nie koniec, warto wspomnieć o jeszcze innym, ciekawym gadżecie, który jest całkowicie niepozorny, jednak jego możliwości promocyjne są naprawdę duże.

Zaślepki na kamerę internetową

Wraz z rozwojem technologii, który w efekcie pozwolił wyposażyć laptopy, monitory czy telefony w kamery internetowe, zaistniała potrzeba, aby je zakryć. Niestety postęp ma to do siebie, że obok korzyści, jakie z niego płyną, istnieją również jego ciemniejsze strony. Cyberprzestępczość również się rozwija i coraz częściej właściciele laptopów oraz innego sprzętu elektronicznego wyposażonego w kamery, są narażeni na możliwość śledzenia. I tutaj pojawiają się zaślepki na kamerę, które skutecznie uniemożliwiają podglądanie użytkowników poprzez szpiegowskie oprogramowanie.

Takie zaślepki na kamerę, które również znajdziesz w ofercie Versus-Reklama.pl, to niewielkie kawałki plastiku lub innego materiału, które nakłada się na kamery w laptopach, telewizorach itp. Ich konstrukcja pozwala na wygodne zasuwanie i odsuwanie kamerki. Przy czym mogą mieć dowolny kolor i odznaczają się dość sporym miejscem na nadruk. Są to zatem bardzo ciekawe, praktyczne i oryginalne gadżety reklamowe, które przy okazji są bardzo tanie.

Materiał zewnętrzny

Redakcja e-metro