Zwolnienie online – jak uzyskać l4 bez wychodzenia z domu

Potrzebujesz recepty lub zwolnienia lekarskiego, a Twój stan zdrowia uniemożliwia Ci udanie się do najbliższej przychodni? Zastanawiasz się, czy wizyta w poradni nie narazi Cię na infekcję wirusową, o którą – szczególnie o tej porze roku – nie trudno? Dzięki Telemedi otrzymasz zwolnienie lekarskie online bez wychodzenia z domu. Dzięki możliwości w pełni zdalnej konsultacji ze specjalistą zrealizujesz wizytę maksymalnie w ciągu kilku godzin, w dodatku – 24/7. Telemedi oferuje konsultacje lekarskie z receptą online bez czekania i kolejek. Uzyskujesz dostęp do konsultacji prywatnej lub bezpłatnej wizyty online na NFZ. Jesteśmy po to, by służyć naszym pacjentom, ułatwiając im uzyskanie specjalistycznej porady czy l4 przez Internet

  • Jak uzyskać zwolnienie lekarskie online?
  • Czy zwolnienie online jest legalne?
  • Telemedi – błyskawicznie uzyskaj poradę, e-receptę lub zwolnienie online

Jak uzyskać zwolnienie lekarskie online?

W celu uzyskania zwolnienia lekarskiego wejdź na stronę telemedi.pl, zarejestruj się, znajdź specjalistę, opłać konsultację lub wybierz opcję finansowania przez NFZ, a następnie połącz się z lekarzem przez czat, wideokonferencję lub rozmowę telefoniczną. To rewolucyjny system, który pozwoli Ci błyskawicznie uzyskać pomoc bez konieczności wychodzenia z domu i stania w kolejkach do przychodni. Skorzystaj z usługi recepta online, by jak najszybciej uzyskać dostęp do niezbędnych leków. Wybierz nazwę leku, którego potrzebujesz, wypełnij krótki formularz, a już w 15 min uzyskasz niezbędną konsultację, w czasie której lekarz online wystawi receptę.

Czy zwolnienie online jest legalne?

Z przyczyn zdrowotnych nie możesz pracować? Zwolnienie l4 online jest w pełni legalne i akceptowane przez pracodawców oraz urzędy. Z jego tytułu – jak w przypadku papierowego l4 – przysługuje świadczenie chorobowe. Gdy Twój stan się pogorszy, nie musisz wychodzić z domu, aby otrzymać zwolnienie ZUS. Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje portal Telemedi. Lekarz – po kompleksowej i precyzyjnej diagnozie online – wystawi pełnoprawne zaświadczenie zwalniające ze świadczenia obowiązków zawodowych na czas niezbędny do pełnej kuracji. Zwolnienia lekarskie w formie elektronicznej to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych pacjentów.

Telemedi – błyskawicznie uzyskaj poradę, e-receptę lub zwolnienie online

Dzięki Telemedi skorzystasz z błyskawicznej porady u specjalisty, uzyskasz e-receptę czy zwolnienie online. Oczywiście także w trybie zdalnym podstawą do wystawienia stosownych zaświadczeń pozostaje wnikliwa diagnoza stanu zdrowia pacjenta. W czasie konsultacji online specjalista sprawdzi Twoją dotychczasową dokumentację medyczną, by wdrożyć odpowiednie leczenie i wystawić zwolnienie lekarskie online.

Redakcja e-metro