Samsung Bespoke Jet – pozbądź się alergenów z domu

W obecnych czasach coraz więcej osób zmaga się z problemem, jakim jest alergia. Co ciekawe, problem ten nie dotyczy jedynie dzieci. W bardzo dużym stopniu na negatywne działanie alergenów narażone są również osoby dorosłe. Czynnikami, które mają ogromny wpływ na występowanie lub nasilanie się objawów alergii, są różnego rodzaju alergeny. Te mogą znajdować się również w naszym domu, choć są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Pyłki roślin, roztocza obecne w kurzu, sierść zwierząt czy inne zanieczyszczenia mogą mieć kluczowy wpływ na komfort życia chorego. By się ich pozbyć, bardzo ważne jest regularne i dokładne sprzątanie domu bądź mieszkania, a także jego odkurzanie. Czy tradycyjny odkurzacz pozwoli pozbyć się alergenów? Sprawdź, co warto wiedzieć na temat odkurzacza pionowego Samsung.

Odkurzacz pionowy Samsung a alergie

Osoby, które zmagają się z alergiami wziewnymi, muszą w jak największym stopniu dbać o czystość powietrza, a także pomieszczeń, w jakich się znajdują. Niestety dywany, wykładziny, obicia mebli czy ciężkie zasłony to miejsca, które kumulują ogromne ilości kurzu. To właśnie w nim znajdziemy alergeny takie jak roztocza, zarodniki pleśni, sierść zwierząt czy pyły. Obecność tych substancji może nie tylko wywoływać dyskomfort u chorego w postaci kataru siennego, kaszlu czy łzawiących oczu. Życie z alergią w nieodpowiednich warunkach może doprowadzić do problemów z układem oddechowym, a nawet sprzyjać rozwojowi astmy.

Wiedząc już, jak kluczowe jest odpowiednie dbanie o czystość w sytuacji, gdy my lub nasze dzieci są alergikami, warto zaopatrzyć się w odpowiedni odkurzacz. Jednak tutaj wybór również nie powinien być przypadkowy. Tradycyjne, workowe odkurzacze nie są rozwiązaniem polecanym alergikom. Kiedy pracują, drobiny i cząsteczki alergenów w dalszym ciągu krążą w powietrzu, ponieważ są wydmuchiwane na zewnątrz. By zapobiec ponownemu roznoszeniu się cząsteczek pyłu w pomieszczeniach w czasie odkurzania, wybierz odkurzacz Samsung Bespoke Jet.

Samsung Bespoke Jet i stacja czyszcząca

Czyste dywany, wykładziny, a nawet panele to gwarancja czystego powietrza, które odgrywa kluczową rolę w przypadku osób zmagających się z alergią. Odkurzaczem, który w bardzo dużym stopniu pozwoli zminimalizować ich obecność, jest właśnie odkurzacz Samsung bezprzewodowy Bespoke Jet. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej stacji czyszczącej All-In-One, która za pomocą jednego przycisku automatycznie usuwa kurz znajdujący się w pojemniku urządzenia. Jednocześnie robi to w taki sposób, że drobinki kurzu nie mają szans, by z powrotem przedostać się do powietrza. 

Odkurzacz Samsung bezprzewodowy – wygoda korzystania

Samsung Bespoke Jet to praktyczne i stylowe rozwiązanie, stworzone na miarę potrzeb użytkowników XXI wieku. Jego bardzo lekka konstrukcja sprawia, że bez problemu utrzymasz go w dłoni, by odkurzyć trudniej dostępne miejsca. Co więcej, odkurzacz Samsung bezprzewodowy to urządzenie o dużej mocy i wydajności. Naładowany umożliwia aż do 60 minut sprzątania bez konieczności ładowania. 

Redakcja e-metro