Jakie tabletki najlepiej wspomagają potencję?

Impotencja to częsty problem, z którym z roku na rok zmaga się coraz większa liczba mężczyzn. Obecnie szacuje się, że na świecie około 100 mln mężczyzn ma problemy z erekcją. W niektórych sytuacjach nie zawsze udaje się z tym samodzielnie poradzić. Jeśli trudności spowodowane są schorzeniami układu krążenia, rozwiązaniem okazują się suplementy na potencję, które dostępne są w aptekach bez recepty. Jaki jest ich mechanizm działania i jakie tabletki na zaburzenia erekcji wybrać? Podpowiadamy.

Jak działają tabletki na potencję?

W aptekach znajdziemy dwa rodzaje leków na potencję: z dodatkiem sildenafilu oraz środki bazujące na naturalnych składnikach. Ze względu na to, że sildenafil stanowi także składnik znajdujący się w tabletkach na receptę, przed zakupem środków warto zasięgnąć porady lekarza i upewnić się, że nie istnieją żadne przeciwskazania do ich stosowania.

Zażycie suplementów na potencję z sildenafilem pobudza układ krążenia mężczyzny i podwyższa drożność naczyń krwionośnych. W efekcie powoduje to napłynięcie do członka właściwej ilości krwi umożliwiającej odbycie stosunku seksualnego. Natomiast środki na zaburzenia erekcji oparte na mieszance ziół oprócz wspomagania potencji, mogą dodatkowo zwiększać popęd seksualny oraz poprawiać ogólną sprawność seksualną.

Jakie tabletki na zaburzenia erekcji warto wybrać?

Leki na potencję zawierające sildenafil to między innymi Mensil w tabletkach, który wspomaga uzyskanie i utrzymanie erekcji przez około 5 godzin od jego zastosowania. Skoncentrowany skład leku rozkurcza naczynia krwionośne w członku, a następnie zwiększa do niego dopływ krwi. Warto jednak pamiętać o tym, że skuteczne działanie leku możliwe jest wyłącznie w momencie uprzedniego pobudzenia seksualnego. Na podobnej zasadzie działa również popularny środek Maxigra Go.

aptece internetowej aptekawsieci.pl znajdziemy także suplementy na bazie naturalnych składników, takie jak Doppelherz Activ w kapsułkach. Skład leku zawiera wyciąg z korzenia Maka, który redukuje stres towarzyszący zaburzeniom erekcji, dzięki czemu korzeń może pozytywnie oddziaływać na libido. Poza tym suplement bogaty jest w żeń-szeń koreański, który poprawia siły witalne całego organizmu.

Dużą popularnością odznacza się również AdroVit Plus zawierający witaminy oraz minerały z tauryną. Środek na potencję, podobnie jak pozostałe, zwiększa wydolność organizmu, a co więcej pomaga w zachowaniu prawidłowego poziomu płodności. Dodatkowo redukuje zmęczenie, a co za tym idzie, może wpływać na poprawę ogólnej zdolności seksualnej.

Redakcja e-metro