Najlepsze pomysły na gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe z logo firmy można wykorzystać do promowania marki wśród klientów na kilka sposobów. Jednym z najczęściej wybieranych jest oczywiście rozdawanie gadżetów klientom. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się między innymi w przypadku długopisów, smyczy, kubków i innych gadżetów. Warto jednak pomyśleć również o innych możliwościach, jakie dają gadżety firmowe nawiązujące do logo firmy. Świetnym przykładem jest noszenie przez pracowników zadrukowanych koszulek, dzięki czemu klienci od razu wiedzą, że dana osoba pracuje w sklepie i może im udzielić wsparcia związanego ze złożeniem zamówienia.

  1. Czy warto inwestować w gadżety firmowe?
  2. Popularne gadżety reklamowe
  3. Tanie gadżety reklamowe z logo firmy

Gadżety ekologiczne w postaci odzieży to również pozycja obowiązkowa podczas różnego rodzaju targów oraz eventów firmowych. Zanim jednak ktoś zamówi tanie gadżety reklamowe dla swoich pracowników lub klientów, powinien upewnić się, czy ich jakość będzie na wysokim poziomie. Zdecydowanie lepszą opcją jest zamówienie mniejszej ilości gadżetów, ale za to wybrać przydatne i dobrze wykonane produkty niż zamawiać byle jakie upominki reklamowe, z których później nikt nie będzie chciał korzystać. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci znaleźć idealne gadżety promocyjne.

Czy warto inwestować w gadżety firmowe?

Nadruki reklamowe na różnego rodzaju gadżetach (popularne artykuł reklamowe to między innymi torby, breloki, koszulki, długopisy, parasole) można wykorzystać do tego, aby promować na nich logo firmy. Wbrew pozorom takie podejście wciąż przynosi świetne efekty, szczególnie jeżeli są to przydatne produkty. Warto więc zamówić na przykład takie gadżety biurowe, z których później ktoś naprawdę będzie korzystał i dzięki temu dodatkowo reklamował firmę wśród osób, które zobaczą gadżet.

Popularne gadżety reklamowe

Jeżeli chodzi o popularne upominki reklamowe, ich wybór powinien uwzględniać specyfikację firmy. Jeżeli na przykład firma zajmuje się sprzedażą lub naprawą telefonów, jako gadżety z własnym nadrukiem można wybrać selfie stick, etui, ładowarki lub długopisy typu touchpen. Są to nie tylko tanie, ale przede wszystkim praktyczne produkty, które na pewno nie wylądują w szufladzie, tylko będą używane na co dzień.

Tanie gadżety reklamowe z logo firmy

Jeżeli chodzi o niezawodny gadżet reklamowy, warto rozważyć również zamówienie odzieży z nadrukiem. Najczęściej wybierana odzież reklamowa to t-shirty, bluzy, czapki, kurtki i polary. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego.

Redakcja e-metro