Przesyłka kurierska – komu ją powierzyć?

Na czym najbardziej Ci zależy przy wysyłaniu przesyłki kurierskiej? Czy jest to szybkość dostawy? A może najniższa cena? Chyba, że zależy Ci na możliwości odbioru o dowolnej porze dnia? Każdemu z nas zależy na innej kwestii i poszukujemy firmy, która spełni właśnie ten jeden aspekt. Jednak warto postawić na kuriera, który połączy wszystkie zadowalające czynniki. Wtedy trafi w ogromny target ludzi! Czy istnieje kurier, który taki właśnie jest? Sprawdźmy, co mówią Internauci!

Jakim kurierem najlepiej wysyłać paczki?

Wśród Internautów przeprowadzono badanie, które miało na celu wykazać, jakie są opinie na temat różnych firm kurierskich w Polsce. Badano różne kwestie, od preferencji dotyczących dostawy, aż po emocjonalne odczucia w stosunku do różnych przedsiębiorstw. Ankieta została przeprowadzona przez znany instytut badawczy Kantar Millward Brown. Jakie były wyniki tego badania? Czego można się dowiedzieć na temat tego, jak działają kurierzy w Polsce? Dzięki opinii tysięcy Internautów łatwo ocenić, jaka firma jest najlepsza pod różnymi względami. Przesyłki kurierskie w ich rękach są całkowicie bezpieczne i szybko dostarczane!

Szybka i wygodna przesyłka kurierska

Najważniejszą kwestią poruszoną w badaniu było pytanie o najczęściej wybieraną formę dostawy. Wyniki były miażdżące! Aż 80% badanych wybrało opcję odbioru przesyłki kurierskiej w paczkomacie! Bardzo popularna jest także dostawa do domu lub pracy, która otrzymała 70% poparcia. Jednak paczkomaty są niekwestionowanym zwycięzcą w tej kategorii. Dlaczego właśnie one? Ludzie doceniają kurier InPost za innowacyjność i ciągły rozwój. Same paczkomaty pozwalają na odbiór przesyłki o dowolnej porze dnia, a nawet w weekend. Wszystko bardzo szybko, łatwo i wygodnie. Paczkomaty w Polsce znajdują się praktycznie wszędzie, nie tylko w miastach. Dlatego są one dostępne dla każdego z nas.

Za co Internauci doceniają InPost?

Kurierzy w badaniu zostali także ocenieni pod różnymi względami. Pytano między innymi o wykorzystywanie rozwiązań internetowych oraz mobilnych, terminowość, ceny oraz o ogólne odczucia – czy marka jest lubiana. Tutaj także we wszystkich punktach ankiety zwyciężył InPost. Ten właśnie kurier zdobył ponad 70% poparcia we wszystkich kategoriach. Aż 76% Internautów doceniło wykorzystywanie rozwiązań internetowych oraz mobilnych. O tym, że marka jest lubiana i doceniana świadczy aż 72% głosów a tej kategorii.

Przesyłka kurierska w dobrych rękach

Jeśli zastanawiamy się, gdzie nasza przesyłka kurierska będzie w bezpiecznych rękach – chyba mamy już odpowiedź. Kurier z pewnością dostarczy paczkę szybko i rzetelnie we wskazane miejsce. Warto wybrać opcję paczkomatową, aby do tych dwóch zalet dodać jeszcze przystępną cenę. Jak widać da się połączyć wszystkie pozytywne aspekty, aby przesyłki kurierskie były prawie że idealne. Rzetelna firma, która cały czas się rozwija i śledzi uważnie opinie klientów to podstawa do osiągnięcia sukcesu. 

Redakcja e-metro